Krótkie włosy: gwiazdy z krótkimi fryzurami 2017

2017-06-07 |

depilacja woskiem

Dlaczego Brodka ogoliła głowę? Czy poszła za przykładem takich gwiazd, jak Cara Delevigne, Kristen Stewart, Katy Perry? Sprawdź jak gwiazdy wielkiego formatu tłumaczą to, że nagle mają krótkie włosy, lub nawet są zupełnie łyse. Czy to już trend na 2017 rok, czy tylko fanaberia kobiet z pierwszych stron gazet?

Monika Brodka

 

 

Na pytanie dlaczego Brodka jest łysa, albo dlaczego Brodka ogoliła głowę, sama artystka odpowiedziała w wywiadzie dla magazynu Elle. "To był impuls i potrzeba oczyszczenia, bo poczułam, że tego potrzebuję. To najbardziej praktyczna fryzura, jaką w życiu miałam. Nie musisz nosić czepka na basen, nie zwieje ci czapki z głowy. Same plusy."

Monika Brodka po raz pierwszy zaprezentowała swój nowy look w dzień po swoich 29. urodzinach na Instagramie. Po kilku miesiącach nie widać, by Monika miała szybko powracać do dłuższych włosów. Choć zdarza jej się zakładać na koncertach kolorowe peruki, naturalne włosy wciaż pozostają krótko ścięte.

Kristen Stewart

 

 

Gwiazda Zmierzchu zdecydowała się na bardzo jasne i bardzo krótkie włosy w marcu 2017. Jak donosi portal Hollywood Life: "Kirsten uwielbia swój nowy wygląd i otrzymuje coraz więcej komplementów na jego temat; chce go utrzymać na dłużej. (...) Na potrzeby nadchodzących ról w filmach może nosić peruki, a zatem w prawdziwym życiu może zachowa krótką fryzurę."

Krótkie włosy niewątpliwie są dla Kristen Stewart powodem do zadowolenia. Wielu obserwatorów twierdzi, że to bardzo dobra zmiana dla jej wizerunku. Sama aktorka często powtarza, ze jest z fryzury bardzo zadowolona i nie może się powstrzymać od ciągłego dotykania swoich krótkich włosów.

Cara Delevigne

 

 

Radykalna fryzura aktorki nie była aż tak wielkim zaskoczeniem, ponieważ została zapowiedziana. Cara Delevigne odoliła głowę zupełnie na łyso do roli w filmie "Life in a Year" Matja Okorna. Nie mniej jednak znaleźli się oczywiście hejterzy. 

Cara Delevigne odpisała im nieco filozoficznie 3 maja 2017 r. na swoim Instagramie: "Męczące jest mówienie jak powinno wyglądać piękno. Jestem strudzona tym, że społeczeństwo próbuje wyznaczyć dla nas jego ramy. Zrzuć ubrania, zmyj makijaż, obetnij włosy. Odrzuć wszystko co posiadasz. I kim pozostaniemy? Jak zdefiniujemy piękno? Co tak naprawdę postrzegamy jako piękne?"

Katy Perry

 

 

Kończąca w tym roku 33 lata Katy Perry nie ukrywa, że inspiracją dla jej fryzury była Scarlett Johansson. Znana aktorka pojawiła się na Gali Oskarowej w nowej, któtkiej fryzurze, co było dużym zaskoczeniem dla wielu osób.

W wywiadzie dla Magazynu People Katy Perry tak skomentowała swoje krótkie włosy: "Czuję jakbz to była jakaś nowa fala, nowa autentyczna energia, która nadchodzi i uważam, że to pasuje. Chciałabym zmienić postrzeganie kobiecości. Spójrz na  Scarlett Johansson, która jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Mamy teraz tę samą fryzurę. Zobaczyłam ją na Gali Oskarowej i pomyślałam: 'Robię to'."

*Wszystkie zdjęcia w artykule pochodzą z serwisu Instagram.com