« powrót

Marketing Twojej Firmy

Marketing Twojego gabinetu

Klientów nigdy dość, prawda? Tylko jak ich zdobyć? Jest kilka sposobów i w każdym z nich możesz wykorzystać możliwości, jakie daje DobraKosmetyczka.pl


Reklama

Skuteczna reklama to taka, która dociera do wybranego odbiorcy, w naszym przypadku do ludzi poszukujących dobrego salonu kosmetycznego. W naszym serwisie masz możliwość skorzystania z Pakietów Promujących. Dzięki nim Twój gabinet zawsze będzie zawsze powyżej gabinetówm, które nie korzystają z promocji. Jeśli wybierzesz pakiet Premium, Twój gabinet będzie na samej górze.


Widoczność w Internecie

Prawie wszyscy internauci korzystają z Google. W tej wyszukiwarce można znaleźć wszystko, co jest w internecie, także Twój salon kosmetyczny. Tutaj pojawia się problem, na której stronie będzie informacja o Tobie? Nasza pozycja w Google to gwarancja, że Twój salon odpowiednio wysoko, zwykle już na pierwszej stronie!


Materiały reklamowe - Broszury

Ich główne zadanie to wyrażenie wdzięczności klientowi i przypomnienie o Twoim salonie. Jeśli skorzystasz z Pakietu Premium, to wydrukujemy dla Ciebie broszury z naszym logo - za darmo. Dzięki nim, w prosty sposób będziesz mógła poprosić klienta o wystawienie opinii, bowiem w środku broszury znajduje się intuicyjna instrukcja jak to zrobić.

Potrzebujesz pomocy?

  +48 33 482 43 60

  kontakt@dobrakosmetyczka.pl

  skontaktuj się z nami

lub zostaw swoje dane, a oddzwonimy