Porady kosmetyczne

2016-07-02 | Uroda

Jakie zabiegi kosmetyczne na lato?

3 niezbędne zabiegi kosmetyczne na lato. Najlepsze zabiegi spa przed urlopem. Łatwa recepta na lato w pełni piękna, bez nieprzyjemnych niespodzianek. Wystarczy, że będziesz pamiętać o 3 zabiegach kosmetycznych.

CZYTAJ

2016-03-07 | Zdrowie

Jak chronić skórę w górach?

Jak ochronić skórę przed mrozem, wiatrem i wysokim promieniowaniem UV w górach? Podpowiadamy jak przygotować skórę do wyjazdu w góry oraz jak łatwo o nią dbać na wyjeździe.

CZYTAJ

2016-01-29 | Fryzjerstwo

Jak zadbać o włosy zimą?

Zimowy wiatr i suche powietrze w ogrzewanym mieszkaniu nie służą zdrowiu włosów. To najczęściej zimą włosy stają się suche i łamliwe, a końcówki rozdwojone. Jak przeciwdziałać problemom i prawidłowo zadbać o włosy zimą?

CZYTAJ

2016-01-15 | Uroda

Zabiegi kosmetyczne na zimę

    Które zabiegi warto zrobić zimą, a które latem? Są zabiegi, które można wykonywać wyłącznie zimą: od jesieni do wiosny. Zima to idealny czas na wykonanie w salonie kosmetycznym wszelkich zabiegów głęboko złuszczających i mogących wywołać nadwrażliwość na światło słoneczne. Wszak zimową porą jest tego światła niewiele. Pora prześledzić zabiegi, na które warto wybrać się do salonu kosmetycznego, gdy za oknem leży śnieg.

CZYTAJ