Porady kosmetyczne

2016-10-14 | Uroda

Microblading: makijaż permanentny brwi na nowo

Makijaż permanentny dla wielbicielek subtelnego, lekko podkreślonego makeupu? Microblading to sposób na idealne brwi zaraz po wstaniu z łózka. Dzięki niemu nie musisz się obawiać, że Twój makijaż permanentny będzie zbyt intensywny. Dokonasz korekty linii brwii i uzyskasz efekt zagęszczenia.

CZYTAJ

2016-10-11 | Zdrowie

Catering dietetyczny: jesienny power dzięki diecie pudełkowej

To naturalne, że jesienią możemy miewać wahania nastrojów, czy chwile osłabienia. Można temu przeciwdziałać na wiele sposobów. Nic nie zadziała tak skutecznie, jak dobrze skomponowana dieta, dostarczająca dużej dawki witamin i mikroelementów. Większość z nas nie ma czasu każdego dnia przygotowywać 5 posiłków dziennie. Dlatego aby nie dać się jesiennej chandrze, dostarczyć sobie niezbędnych składników i... być może zrzucić kilka kilogramów, warto zainteresować się dietą pudełkową – cateringiem dietetycznym.

CZYTAJ

2016-10-06 | Uroda

Naukowo potwierdzone: choroba skóry, która spowalnia starzenie

"Skóra osób, które kiedykolwiek w życiu zmagały się z trądzikiem, starzeje się dużo wolnej, niż tych, które trądziku nigdy nie doświadczyły." To stwierdzenie dr Simone Ribero z King’s College London obiegło świat jakiś czas temu. Teraz naukowcy z tej samej uczelni potrafią dokładnie wytłumaczyć skąd się bierze ta prawidłowość.

CZYTAJ

2016-09-23 | Uroda

Makijaż Coco Chanel w 3 minuty

Maikjaż w stylu Coco Chanel wydaje się dziś nieco staromodny, lecz z pewnością dodaje wyrazu i pewności siebie. Zobacz jak niewiele potrzeba, by nadać twarzy pełen charakteru wygląd. Gwarantujemy, że nie będzie to trwało więcej niż 3 minuty. Czas – start.

CZYTAJ