Porady kosmetyczne

2017-03-22 | Uroda

Laser frakcyjny CO2: zabiegi odmładzające i usuwanie niedoskonałości

Laser frakcyjny CO2 jest coraz popularniejszą metodą wygładzania zmarszczek, a także pozbywania się blizn, rozstępów i innych niedoskonałosci skóry. Jest to metoda ceniona za szybkie i trwałe efekty. Laser frakcyjny CO2 jest coraz bardziej dostępny nie tylko w Warszawie, ale także Poznaniu, Lublinie, Krakowie i innych miastach. Opinie o salonach w Twoim mieście sprawdzisz dzięki naszej wyszukiwarce. A w artykule poniżej poznasz szczegóły zabiegu laserem frakcyjnym CO2 ablacyjnym i nieablacyjnym.

CZYTAJ

2017-03-10 | Uroda

Manicure japoński – wiosna jak na dłoni

Z okazji Dnia Kobiet wspominaliśmy o manicure japońskim. Dzisiaj pora na przybliżenie tej techiki pielęgnacyjnej dla dłoni i paznokci. Manicutre japoński jest bowiem przede wszystkim metodą pielęgnacji, choć doskonały wygląd jest jego "efektem ubocznym".

CZYTAJ

2017-03-08 | Zdrowie

Życzenia na Dzień Kobiet Spełnione: 3x Wszystkiego Najlepszego!

Zwykle wśród życzeń na Dzień Kobiet słyszymy: "wszystkiego najlepszego", "spełnienia marzeń", "zdrowia". Czy zastanawiałaś się czego tak naprawdę życzyłabyś sobie 8 marca? Każda z nas chciałaby długo zachować młodość, mieć więcej czasu dla siebie i bardziej się akceptować. Dlatego z okazji Dnia Kobiet postanowiliśmy podpowiedzieć Ci jak spełnić 3 życzenia.

CZYTAJ

2017-02-01 | Zdrowie

Tabletki na odchudzanie. W aptece, na receptę, z Czech

Tabletki na odchudzanie, a nie zwykłe suplementy – oto czego wciąż szukamy w aptece i Internecie. Najsłynniejsza jest Meridia. Znane są też Zelixa, Adipex Retard, Xenical. Niektóre tabletki odchudzające sprowadzane są z Czech. Wielu z nich nie można kupić w aptekach w Polsce i innych krajach UE. Wszystkie można z łatwością dostać na polskich portalach ogłoszeniowych i zamówić z dostawą do domu. Przybliżamy najsłynniejsze preparaty odchudzające: zobacz ranking skuteczności, skutki uboczne, przeciwwskazania i informacje o dostępności.

CZYTAJ

2017-01-11 | Zdrowie

Odchudzanie: dieta. Co jeść, by zabiegi odchudzające w salonach kosmetycznych dały lepsze efekty?

Styczeń jest miesiącem odchudzania. Postanowieniem noworocznym bardzo wielu z nas jest to, by zejść przynajmniej jeden rozmiar w dół. To dobry czas na nowoczesne zabiegi odchudzające w salonach kosmetycznych. Jednak warto pamiętać o kilku wskazówkach dietetycznych, aby zmaksymalizować efekty zabiegów. Co jeść, aby szybko cieszyć się z efektów endermologii, kriolipolizy, wyszczuplaniem ultradźwiękami, czy drenażu limfatycznego (masażu bańką chińską)?

CZYTAJ

2016-12-12 | Uroda

Brokatowy strobing: błyśnij na świątecznej kolacji i sylwestrowym balu

Delikatny brokatowy strobing wspaniale pasuje na uroczystą, świąteczną kolację lub obiad. Bardziej odjechany strobing z użyciem większej ilości brokatu to pozycja obowiązkowa na sylwestrową noc. Zobacz jak łatwo wykonasz olśniewający makeup w technice brokatowego strobingu. Poznaj jeden z najgorętszych trendów w makijażu!

CZYTAJ

2016-11-03 | Uroda

Manicure: 4 profesjonalne triki, których łatwo użyjesz w domu

Manicure japoński, hybrydowy, tytanowy, ombre, kombinowany: każda z technik ma swoje tajemnice. Za ostateczny efekt na Twoich paznokciach odpowiada wiedza i doświadczenie kosmetyczki-manicurzystki. Jednak znajomość kilku trików pozwoli na uzyskanie niebanalnych efektów także w domowym zaciszu. Zobacz jak znacząco poprawić wygląd paznokci podczas wykonywania manicure'u w domu. Poznaj 4 profesjonalne triki manicurzystek!

CZYTAJ