Zmiany na lepsze - rezerwacja wizyt 100% online!

2018-01-16 |

użytkownik Moment.pl

Ogromna część naszej codzienności toczy się w internecie. Dotyczy to szczególnie takich kwestii jak robienie zakupów czy poszukiwanie usług - a także opinii na ich temat. Przedstawiamy zatem rozwiązanie na miarę 2018. roku, z którym wizytę w salonie urody umówisz jeszcze szybciej niż dotychczas!

 

Wizyta u kosmetyczki to swego rodzaju inwestycja w dobre samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, aby związane z nią kwestie organizacyjne, ograniczone były do minimum. Mowa tu między innymi o procesie rezerwacji wizyt, który jeszcze do niedawna wymagał dzwonienia w konkretnych godzinach i podejmowania skomplikowanych prób znalezienia wolnego terminu, który odpowiadałby Twoim potrzebom. Koniec z tym! Dzięki platformie rezerwacji online - Moment.pl - do najlepszych placówek umówisz się samodzielnie, przez internet - o dowolnej porze, z dowolnego urządzenia z dostępem do sieci!

Dobra Kosmetyczka przechodzi do Moment.pl

Zdarzyło Ci się, że po kliknięciu przycisku “umów wizytę” system przeniósł Cię na stronę rezerwacji online w Moment.pl? Nie ma powodów do obaw! To dlatego, że w wybranym przez Ciebie salonie udostępniono już możliwość rezerwacji terminów przez internet. Oznacza to, że od teraz nie musisz korzystać już z pośrednictwa konsultanta. Na wizytę możesz umówić się samodzielnie - bardzo łatwo i wygodnie.

Czym to się różni?

Dotychczas umawianie wizyt przez portal DobraKosmetyczka wymagało pośrednictwa konsultantów. Wypełniania formularzy, opisywania wymagań dotyczących wizyty i oczekiwania na kontakt zwrotny z informacją o dostępnych opcjach. Gdy wybrany przez Ciebie termin w konkretnym salonie nie był dostępny, konsultant musiał kontaktować się ponownie, aby ustalić z Tobą inny - czasami nawet kilkakrotnie. Możliwość dokonywania rezerwacji ograniczona była także godzinami otwarcia interesujących Cię placówek. Postanowiliśmy to ulepszyć.
Od teraz każdą wizytę możesz umówić bez względu na porę i bez pomocy pośrednika. Nowoczesna platforma rezerwacji online - Moment.pl - umożliwia dokonywanie rezerwacji 24/7, a co więcej: w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że gdy tylko zatwierdzisz interesujący Cię termin, natychmiast pojawi się on w kalendarzu salonu i nie będzie już dostępny dla innych klientów. Jak to działa?

Rezerwacja w Moment.pl krok po kroku

Jak dokonać rezerwacji, gdy system przeniesie Cię na portal Moment.pl? To bardzo proste i trwa zaledwie chwilę. Wystarczy kilka kroków:

  1. Proces rezerwacji rozpoczniesz od kliknięcia przycisku “rezerwuj” przy wybranej przez Ciebie usłudze.

  2. Kolejny etap to wybór specjalisty. Jeśli chcesz, aby zajęła się Tobą konkretna osoba, to właśnie moment, aby ją wskazać. W przeciwnym razie skorzystaj z opcji “dowolny pracownik”. Znajdziesz ją na początku listy.
  3. Pora na wybór terminu. Spośród dostępnych opcji wybierz odpowiadającą Ci datę oraz godzinę wizyty. To już prawie koniec! Pora na podsumowanie.
  4. Jeśli korzystasz z Moment.pl po raz pierwszy, przed potwierdzeniem rezerwacji system poprosi Cię o założenie konta. Możesz zrobić to na dwa sposoby: za pośrednictwem Facebooka lub przy użyciu swojego adresu e-mail. W przyszłości, gdy będziesz już zarejestrowanym użytkownikiem, na tym etapie konieczne będzie zalogowanie.

Wszystko zatwierdzone? No to gotowe!

 

Potwierdzenie i przypomnienie

Gdy ostatecznie zatwierdzisz swoją rezerwację w Moment.pl, na Twój adres e-mail trafi jej potwierdzenie. Dodatkowo, 24h przed wizytą otrzymasz także krótkie przypomnienie (w zależności od salonu będzie to SMS, e-mail lub oba), dzięki czemu nigdy nie przegapisz swojego terminu. Wygodnie, prawda?

Darmowa aplikacja

Warto wiedzieć, że Moment.pl to nie tylko storna internetowa. Platforma jest dostępna także w formie bezpłatnej, intuicyjnej aplikacji, którą z łatwością pobierzesz na swój smartfon czy tablet. Znajdziesz ją w sklepach Google Play i Apple Store lub klikając tutaj. Dzięki aplikacji możesz rezerwować wizyty w najlepszych salonach jeszcze wygodniej - bez żadnych ograniczeń!  Nowy rok to dostały czas na wypróbowanie nowych rozwiązań. Jesli szukasz dobrej kosmetyczki w Warszawie, gabinetu SPA w Krakowie, zaufanego fryzjera w Poznaniu czy Manicure we Wrocławiu, a także w innych miastach w całej Polsce, koniecznie poznaj Moment.pl i przekonaj się, jak wiele ułatwień niesie za sobą ta wyjątkowa platforma!

Moment.pl