Geneo: zabieg, który warto wykonać przed urlopem

2017-06-27 |

geneo

Kiedy chcemy coś poprawić w wyglądzie na ostatnią chwilę, wybór zabiegów okazuje się nie tak duży. Przed samym wyjazdem na urlop można szybko wykonać depilację, pedicure, zmienić fryzurę - ale jak pomóc skórze na ostatnią chwilę? Zobacz korzyści z zastosowania zabiegu Geneo i poznaj sprawdzone opinie na jego temat.

Pollogen Geneo

Zabieg Geneo z wykorzystaniem technologii firmy Pollogen to błyskawiczna metoda na znaczne polepszenie kondycji skóry. Szczególnie przed słonecznym urlopem warto go wykonać, nie tylko dla pięknego wyglądu. odżywiona skóra dużo lepiej zniesie zwiększoną ekspozycję na promienie UV oraz wysuszające działanie wiatru i słonej wody.

Zabieg składa się z 3 etapów:

  1. Lekkie złuszczenie naskórka.
  2. Aplikacja żelu ze składnikami odżywczymi.
  3. Dotlenienie skóry.

Zabieg Geneo występuje w 2 opcjach: NeoRevive i NeoBright.

NeoRevieve

Jest to odmładzajacy wariant zabiegu Geneo. Składniki odżywcze użytej kapsułki mają za zadanie nie tylko odżywić skórę, ale także zmniejszyć widocznosć porów oraz zmarszczek i ujędrnić.

Pełny skład oryginalnej kapsułki do zabiegu Geneo NeoRevieve: ryboza, olej z pestek granatu, olej z dzikiej róży, palmitoil tripeptyd-5, gliceryna, octan tokoferylu, palmitynian askorbylu, kwas hialuronowy, retinol.

NeoBright

Zabieg Geneo z użyciem kapsułki NeoBrught ma za zadanie odżywić skórę oraz rozświetlić ją. A zatem możesz oczewikać ogólnej poprawy wyglądu skóry, wyrównania kolorytu i zmniejszenia widoczności przebarwień.

Pełny skład oryginalnej kapsułki do zabiegu Geneo NeoBright: askorbianianofosforan magnezu, kwas kojowy, kwas azelainowy, retinol, olej z dzikiej róży, kwas hialuronowy.

Opinie

Efekty zabiegu Geneo by Pollogen zostały potwierdzone klinicznie, a dodatkowo wiele osób podzieliło się swoimi opiniami w Internecie. Oto 3 przykładowe opinie osób, które skorzystały z zabiegu Geneo by Pollogen:

"Rezultaty widoczne po pierwszym zabiegu, masz mniej zmarszczek, masz nawilżoną i wygłądzoną cerę." Opinia z kafeteria.pl

"Efekty sa widoczne - mniejsze zmarszczki i ujedrnienie skory. Ładniej i zdrowiej wyglada. Zabieg nie jest w ogole bolesny, fajnie go wykonac np. dzień przed wielkim wyjściem." Opinia z kafeteria.pl

"Zauważyłam wyraźnie oczyszczenie, rozjaśnienie, odżywienie skóry i wyrównanie jej kolorytu. Skórę mam gładką i milutką w dotyku jak jedwab. Ciągle sięgam ręką i głaskam się po policzkach :) Zaobserwowałam również, że buzia jest bardziej sprężysta i napięta. I do tego przepięknie rozświetlona." Opinia z kolczykiizoldy.blogspot.com

Cena

Cena zabiegu Geneo by Pollogen na całą twarz wynosi od 200 zł do 400 zł. Zabieg obejmujący twarz, szyję oraz dekolt kosztuje zwykle 100 zł więcej od zabiegu na samą twarz.

Przeciwwskazania

  • Nowotwór
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Zaburzenia nerwowe
  • Cukrzyca
  • Choroby naczyniowe w obszarze zabiegowym: żylaki, zapalenie żył, zakrzepica
  • Choroby lub uszkodzenia skóry w obszarze zabiegowym
  • Opryszczka