#bubblemask, czyli węglowa maseczka bąbelkowa z Korei

2017-06-02 |

buble mask maska bąbelkowa Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask

Błyskawiczne, naturalne oczyszczenie, które możesz zobaczyć? Bubblemask to pochodząca z Korei maseczka, która po nałożeniu zaczyna bąbelkować, jednocześnie oczyszczając Twoją cerę. Czy warto po nią sięgnąć?

Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask

Maseczka bubble mask to produkt kultowej południowokoreańskiej marki Elizaveca. Jej wyjątkowość polega na tym, że po nałożeniu zamienia się w pianę. Dlaczego tak się dzieje?

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu, maseczkę Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask nakładamy na suchą, nieoczyszczoną skórę. Odczekujemy ok 5 minut, po czym rozpoczynamy krótki masaż twarzy. Składniki zawarte w maseczce mają za zadanie głęboko oczyścić cerę z sebum i zaskórników. Ale to nie jedyny efekt działania koreańskiej maseczki bubble mask.

Efekt wytwarzania się piany został osiągnięty dzięki zawartości sproszkowanego węgla drzewnego. Jednak nie jest on jedynie rodzajem efekciarskiego dodatku. Ten składnik aktywnie dezynfekuje cerę, unieszkodliwiając zgromadzone na niej toksyny. 

W składzie maseczki  od Elizavecca Milky Piggy widzimy nie tylko składniki oczyszczające, ale także potężne antyoksydanty. Wystarczy wymienić ekstrakt z zielonej herbaty, herbatę matcha, czy ekstrakt z owocu granatu. Dzięki temu skóra zostanie naprawdę mocno odżywiona.

Jak przystało na kosmetyk z Azji, nie mogło zabraknąć składników unikalnych dla tej części świata. Jednym z najcenniejszych jest ekstrakt z korzenia piwonii (paeoniflorin). Ma on udowodnione działanie przywracające równowagę skóry oraz wzmacniające.

#bubblemask

Maseczka Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask zdobyła szaleńczą wręcz popularność na Instagramie i innych mediach społecznościowych. Zdjęcia i filmy ukazujące korzystanie z maseczki zostały ektuzjastycznie udostępnione wiele tysięcy razy. Wydaje się, że ten produkt w pełni zasługuje na swą popularność. Oprócz ciekawego efektu piany, rzeczywiście ma rewelacyjny wpływ na cerę.

Bubble mask: skład

Zgodnie z informacją na opakowaniu, w skład maseczki jest następujący: ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z aloesu, herbata matcha, sproszkowany węgiel drzewny, ekstrakt z owocu granatu, ekstrakt z fermentowanej soi, alantoina, ekstrakt z korzenia piwonii, ekstrakt z oregano, ekstrakt z kory wierzby białej, ekstrakt z portulaki, ekstrakt z cynamonu.

Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask nie została oznaczona przez producenta jako kosmetyk wegański. Jendak patrząc na skład - jest on w 100% roślinny.

Gdzie kupć? Jaka jest cena maseczki?

Maseczkę bubble mask Elizavecca Milky Piggy z łatwością kupisz na portalu aukcyjnym w cenie poniżej 50 zł z przesyłką. Zapytaj dobra kosmetyczkę w Twoim mieście także o inne maseczki.

Pamiętaj także, że nic nie zastąpi profesjonalnego oczyszczania twarzy w salonie kosmetycznym.

*Zdjęcie użyte w artykule pochodzi z profilu lana_mur909 w serwisie Instagram.com
**Film użyty w artykule pochodzi z kanału Kaushal Beauty w serwisie Youtube.com