Boże Ciało 2017 nad morzem: Bałtyk czy Adriatyk?

2017-06-01 |

boze cialo 2017 morze baltyckie adriatyk

Najwyższy czas zaplanować długi weekend Boże Ciało 2017 nad morzem. Jeżeli chcesz wyjechać w dobrej cenie, nie warto zwlekać ani chwili. Morza szum, ptaków śpiew... Tylko gdzie? Nad polskim morzem, czy może nad Adriatykiem?

Morze Bałtyckie

Wiadomo, że w tropikach jest cieplej i nie ma obaw, że przez większość urlopu będzie lało. Jednak Morze Bałtyckie ma wystarczająco dużo zalet, by co roku przyciągać mnóstwo spragnionych plażowania turystów. Infrastrukturą i standardem wypoczynku polskie kurorty coraz mniej ustepują tym w tropikach. A nadbrzeżna przyroda i coraz więcej niesamowitych tras rowerowych nad Bałtykiem to nie lada gratka dla aktywnych.

Dlatego zebraliśmy kilka promocyjnych ofert, które pozwolą Ci zakosztować nadmorskiego relaksu w długi weekend Boże Ciało w rozsądnej cenie:

Morze Adriatyckie

Morze Adriatyckie to spełnienie marzeń dla każdego miłośnika beztroskiego plażowania. Choć Adriatyk ma trzykrotnie mniejszą powierzchnię od Bałyku, zmienność krajobrazu jest tu przeogromna. Widać to chociażby po plażach – po stronie Włoskiej są to szerokie, piaszczyste plaże, po stronie Chorwackiej kamieniste z licznymi skalnymi stromiznami, a w Albanii – zarówno piaszczyste, jak i kamieniste. Oferty tutejszych hoteli w każdym przypadku zawierają wyżywienie.

Oto kilka promocyjnych ofert, dzięki którym długi weekend Boże Ciało spędzisz właśnie nad Adriatykiem:

Wszystkie powyższe holete nad Bałtykiem i Adriatykiem mają wolne miejsca na weekend Boże Ciało 2017. W wielu przypadkach zostały ostatnbie miejsca, by zarezerwować pobyt w podanych cenach. Warto korzystać z okazji. Spełnij marzenia i spędź Weekend Boże Ciało nad Morzem Bałtyckim lub Adriatyckim.

solarium, opalanie