Wybielanie zębów Beyond

2017-05-16 |

wybielanie zębów beyond

Czy wybielane zębów Beyond rzeczywiście jest tak bezpieczne i skuteczne, jak reklamują je salony? Czy zabieg wart jest swojej ceny? Odpowiadamy na pytania o skuteczność, opinie i ceny zabiegów wybielania Beyond.

Na czym polega zabieg wybielania zębów Beyond?

Metoda Beyond to opatentowany sposób wybielania zębów, który zyskał olbrzymią popularność na całym świecie. Wybielanie zębów Beyond przedstawiane jest jako łączące wysoką skuteczność przywracania białej barwy zębów i bezpieczeństwo dla dziąseł i szkliwa.

Na czym polega innowacja i wyjątkowość metody Beyond? Wybielanie tą techniką polega na połączeniu właściwości specjalnego żelu z działaniem specjalnej lampy. A zatem są to 2 metody połączone w jedną.  

Najpierw nakładany jest specjalny żel, po czym następuje 15-20 minutowe naświetlanie lampą Beyond. W przypadku intensywnego wybielania można zastosować 3 takie cykle jedna po drugiej.

Skuteczność

Wielką zaletą metody Beyond jest jej natychmiastowa skuteczność. Zęby od razu po zabiegu są wyraźnie jaśniejsze. Efekt utrzymuje się od pół roku do kilku lat.

Zalecenia bezpośrednio po zabiegu

Przez kilka godzin po zabiegu wybielania zębów Beyond trzeba powstrzymać się od jedzenia i picia niektórych substancji. Chodzi tu szczególnie o ciemne soki owocowe, czerwone wino, kawę, herbatę, itp.

Bezpieczeństwo

Żel wybielający stosowany w metodzie Beyond uwalnia maksimum swoich właściwości pod wpływem specjalnej lampy. Z tego powodu zabieg Beyond jest bezpieczniejszy dla dziąseł i innych tkanek wokół zębów, niż wybielanie z szynami i żelem z apteki czy od stomatologa. 

Opinie

Zabieg wybielania zębów Beyond najpierw był hitem wśród hollywoodzkich gwiazd, po czym zawojował świat.  Dziś mówi się o 10 milionach klientów, którzy do tej pory skorzystało z metody Beyond od czasu jej wprowadzenia na rynek. Zdjęcia porównawcze mówią same za siebie, skuteczność metody jest niekwestionowalna.

Zdarza się jednak, że niektóre osoby narzekają na to, że efekt wybielania Beyond utrzymał się zbyt krótko. Jest to zwykle związane z niezastosowaniem się do zaleceń bezpośrednio po zabiegu, wymienionych powyżej.

Cena

Normalna cena jednej 15-20 minutowej cyklu Beyond to 300 zł. Łatwo wyliczyć, że 3 cykle, składające się na 1 intensywny zabieg to zwykle koszt 900 zł. Jednak nawet bardzo uznane salony organizują różnorakie promocje, dzięki którym można wybielić zęby taniej. Od czasu do czasu można znaleźć kupony zniżkowe, dzięki którym w cena może się okazać bardzo konkurencyjna.

Zwróć uwagę, czy w salonie z którego korzystasz są używane oryginalne lampy i żel Beyond. Na rynku jest wiele mniej znanych marek, stosujących podobną technikę łączenia żelu wybielającego z naświetlaniem. Jednak żadna z konkurencyjnych metod nie zapewni Ci takiego poziomu bezpieczeństwa i skutecznosci, jak Beyond. Warto zapłacić odrobinę więcej i mieć pewność, że efekt naprawdę da Ci satysfakcję. 

wybielanie zębów