Nici PDO: efekty zabiegu i ceny w Warszawie

2017-04-21 |

nici PDO cena Warszawa

Lifting nićmi PDO to obecnie topowy zabieg w salonach medycyny estetycznej. Na czym polega i jaka jest cena w Warszawie. Jakie są efekty i przeciwwskazania? Dowiedz się teraz.

Nici PDO: rodzaje, efekty zabiegu

Nici PDO zostały wynalezione w Korei Południowej. To cienkie włókna polidioksanonowe, które w ciągu pół roku od założenia samoczynnie się rozpuszczają. Nie trzeba zatem zdejmować szwów. Za ich pomocą wykonuje się zabieg uniesienia fałdu skóry, z jednoczesnym pobudzeniem fibroblastów do wzmożonej produkcji kolagenu. To jest źródło trwałości efektów zabiegu nićmi PDO, która zwykle jest szacowana na 2 lata. Efekty zabiegu to zatem nie tylko samo mechaniczne uniesienie skóry i wygładzenie zmarszczek, ale także naciągnięcie i ujędrnienie miejsca aplikacji nici. Aplikacja nici PDO odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Jest wiele rodzajów nici PDO: MONO, TWIN, DS, SCREW. Jednak największym powodzeniem cieszą się nici haczykowe MGB.

Nici haczykowe nie mają gładkiej powierzchni. Na całej długości są wyposażone w haczyki lub stożki, które dodatkowo podtrzymują skórę. Aplikacja nici haczykowych MGB jest obecnie uznawana za najbezpieczniejszą i najbardziej zaawansowaną metodę ze wszystkich dostępnych w ramach zabiegów nićmi PDO. Słynny lifting całej twarzy HILO Lift wykonuje się właśnie z wykorzystaniem nici PDO haczykowych MGB.

Ceny w Warszawie

Lifting nićmi PDO to zabieg obecny na polskim rynku medycyny estetycznej od wielu lat. Jednak dopiero obecnie obserwujemy wzmożony boom na tego rodzaju zabiegi. Wreszcie doceniono ich skuteczność, przy jednoczesnej niewielkiej inwazyjności. Najwięcej salonów i klinik, które oferują zabiegi nićmi PDO jest w Warszawie. Tutaj ceny zabiegu wynoszą od 400 zł w górę (za zabieg z użyciem 2-4 nici). W innych miastach można się spodziewać, że ceny będą niższe.

Możesz także zapolować na promocję. Wówczas cena zabiegu nićmi PDO może być niższa nawet o 50%.

Przeciwwskazania

 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • stany zapalne skóry
 • choroby autoimmunologiczne
 • zrosty i zwłóknienia skórne w miejscu planowanego zabiegu
 • padaczka
 • zaburzenia osobowości
 • czynna kuracja antykoagulantami
nici PDO
  Notice (8): Undefined offset: 1 [APP/views/themed/dobra-kosmetyczka-2/elements/right_column_article_service.ctp, line 26]
  Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/views/themed/dobra-kosmetyczka-2/elements/right_column_article_service.ctp, line 26]