Tatuaże damskie z prawdziwych roślin: Rit Kit Tattoo

2017-04-13 |

tatuaże damskie

Mało rzeczy jest dziś tak modnych, jak tatuaże. Kiedy wydawałoby się, że w ostatnich latach ludzie tatuowali sobie już wszystko, pojawia się niespodzianka z Ukrainy. Rit Kit (Rit Kit Tatoo) podbiła serca miłośniczek tatuaży damskich. Wykonuje na skórze odbicia prawdziwych roślin, z których następnie powstają wzory tatuaży. Prawdziwe imię Rit Kit to Rita Zolotukhina. Artystka pochodzi z Donbasu, mieszka obecnie w Kijowie.

Tatuaże damskie, które podobają się wielu

Sekret tatuaży damskich Rit Kit Tatoo polega na prostocie. Liść rośliny, kwiat, lub całe ziele jest zamaczane w tuszu, odbijane na skórze i naturalistycznie odwzorowywane w kolorze. Okazuje się, że posiadanie swoistego zielnika na powierzchni skóry wygląda niesamowicie. W krótkim czasie oficjalny profil na Instagramie Rit Kit Tatoo polubiło blisko pół miliona fanów z całego świata. Z powodu tej szalonej popularności sypią się propozycje od światowych marek. W lutym artystka na swoim facebooku pisała o między innymi współpracy z marką L’Oréal.
 
Rit Kit wykonuje tatuaże z żywych kwiatów, dlatego wiosna jest dla niej szczególnie pracowitym czasem. Choć sam proces powstawania tatuaży roślinnych niektórym wydaje się banalny, niewielu tatuatorów osiąga takie efekty.

Rit Kit Tatoo wideo

 

Dobry czas na roślinny tatuaż

Ulotność roślinnego piękna uchwycona w kolorowym tatuażu jest wielką pokusą. O tatuażach wykonywanych z żywych roślin marzy wiele kobiet i mężczyzn. Nawet Ci, którzy do tej pory niezbyt łaskawym okiem spoglądali na coraz bardziej wytatuowane plecy, ramiona, ciała i kostki, oglądają się z zaciekawieniem za roślinnymi tatuażami.
 
Wiosna jest doskonałym czasem na wykonanie tatuażu na bazie żywych tulipanów, irysów, hiacyntów, bratków i krokusów. Jest jeszcze odrobina czasu, na zaplanowanie tatuażu damskiego z motywem letnich kwiatów. Wzory takie jak liście paproci czy bazylii można bez trudu wykonać techniką Rit Kit przez cały rok. 
 
Roślinne tatuaże damskie to doskonały pomysł na poszukiwanie własnego wzoru. Wszak nie ma na świecie dwóch identycznych kwiatów, drzew, czy nawet liści. Odwiedź profil na Instagramie @rit.kit.tatoo i zapamiętaj hasztag #liveleaftattoo. Życzymy owocnych poszukiwań!
 
*Zdjęcia w artykule pochodzą z oficjalnego Instagrama Rit Kit Tatoo.
tatuaż
    Notice (8): Undefined offset: 1 [APP/views/themed/dobra-kosmetyczka-2/elements/right_column_article_service.ctp, line 26]
    Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/views/themed/dobra-kosmetyczka-2/elements/right_column_article_service.ctp, line 26]