Porady kosmetyczne

2017-05-22 | Uroda

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe: jak długo się utrzymuje? Jaka jest cena? Czy to zdrowe i bezpieczne? Dowiedz się wszystkiego o opalaniu natryskowym i przekonaj się, czy to dobry pomysł.

CZYTAJ

2017-05-19 | Uroda

Liposukcja ultradźwiękowa

Przedstawiana jako liposukcja bez skalpela, liposukcja ultradźwiękowa to nic innego, jak zabieg tzw. falą ultradźwiękową. Skuteczność tej metody sprawiła, że w krajach skandynawskich jest refundowana jako zabieg medyczny. Jak wygląda przebieg? Jakie są efekty, opinie i cena? Dowiedz się tego z artykułu.

CZYTAJ

2017-05-16 | Uroda

Wybielanie zębów Beyond

Czy wybielane zębów Beyond rzeczywiście jest tak bezpieczne i skuteczne, jak reklamują je salony? Czy zabieg wart jest swojej ceny? Odpowiadamy na pytania o skuteczność, opinie i ceny zabiegów wybielania Beyond.

CZYTAJ

2017-05-11 | Fryzjerstwo

Jak dobrze dbać o brodę

Broda może być źródłem autentycznej frajdy. Czas poświęcony na jej pielęgnację to dla wielu dzisiejszych mężczyzn źródło olbrzymiej satysfakcji. Fryzjer męski powinien wiedzieć, jakich wskazówek udzielić swoim brodatym klientom. A ci coraz częściej pytają jak dobrze dbać o brodę. Wypytują o olejki do brody, szampony do wąsa i brody, wosk do wąsa, balsam do zarostu. Paleta usług oraz kosmetyków dla wąsiarzy i brodaczy jest bardzo szeroka. Niedawno pisaliśmy o stylizacjach brody i wąsa 2017. Z powodu dużego zainteresowania artykułem o stylizacjach, dziś pokazujemy co musisz wiedzieć, gdy w Twoim salonie fryzjerskim padnie pytanie: jak mam na co dzień dbać o brodę i wąsa?

CZYTAJ

2017-05-09 | Uroda

Kriolipoliza

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jakie szybkie metody odchudzania zastosować, aby zmieścić się w  ulubiony strój kąpielowy, gdy nadejdzie lato? Dzisiaj przyjrzymy się dokładniej zabiegowi kriolipolizy. Dowiedz się na czym polega zabieg, jakich spodziewać się efektów, jakie są opinie, ceny i przeciwwskazania.

CZYTAJ

2017-05-08 | Zdrowie

Turnus rehabilitacyjny: relaks i zdrowie przed wakacjami

Tanie turnusy rehabilitacyjne w najatrakcyjniejszych zakątkach Polski są dostępne od zaraz. Podpowiadamy jak tanio zarezerwować turnus rehabilitacyjny w Rabce-Zdroju, Darłówku i w Wielkopolsce. Przygotuj się do wakacji i odzyskaj pełnię sił podczas pobytu zdrowotnego.

CZYTAJ

2017-04-25 | Uroda

Domowy peeling z pomidorów

Peeling z pomidorów to zachwycająca metoda oczyszczania cery. Koszt wykonania go w domu to mniej niż 1 zł. Doskonale się sprawdza szczególnie przy trądziku. Pozostawia skórę rozświetloną oraz gładką. Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza i pozbawia uczucia suchości.

CZYTAJ