Porady kosmetyczne

2017-06-27 | Uroda

Geneo: zabieg, który warto wykonać przed urlopem

Kiedy chcemy coś poprawić w wyglądzie na ostatnią chwilę, wybór zabiegów okazuje się nie tak duży. Przed samym wyjazdem na urlop można szybko wykonać depilację, pedicure, zmienić fryzurę - ale jak pomóc skórze na ostatnią chwilę? Zobacz korzyści z zastosowania zabiegu Geneo i poznaj sprawdzone opinie na jego temat.

CZYTAJ

2017-06-26 | Zdrowie

Masaż tajski

Niektóre informacje o masażu tajskim są zadziwiające, jednak większość z nich to nie plotki. Masaż tajski wykonuje się w ubraniu, a w swej ojczyźnie nazywa się nuat phaen boran, czyli starożytny klasyczny masaż. Dowiedz się co jest niezwykłego w tej technice masażu oraz w czym może Ci on pomóc.

CZYTAJ

2017-06-07 | Uroda

Depilacja woskiem: efekty, cennik, opinie

Czy trzeba się bać depilacji woskiem? Dlaczego ta technika usuwania zbędnego owłosienia wciąż jest tak popularna, skoro coraz popularniejsza jest depilacja laserowa? Dowiedz się czy warto wykonać depilację woskiem przed wakacjami, czy to boli, jakie są efekty, cennik i opinie.

CZYTAJ

2017-06-07 | Fryzjerstwo

Krótkie włosy: gwiazdy z krótkimi fryzurami 2017

Dlaczego Brodka ogoliła głowę? Czy poszła za przykładem takich gwiazd, jak Cara Delevigne, Kristen Stewart, Katy Perry? Sprawdź jak gwiazdy wielkiego formatu tłumaczą to, że nagle mają krótkie włosy, lub nawet są zupełnie łyse. Czy to już trend na 2017 rok, czy tylko fanaberia kobiet z pierwszych stron gazet?

CZYTAJ

2017-06-06 | Zdrowie

Drenaż limfatyczny

Powolny, intensywny masaż, zwany drenażem limfatycznym, ma wiele zalet. Jest stosowany w salonach kosmetycznych i gabinetach fizjoterapeutycznych. A to dlatego, że oprócz działania antycellulitowego, ma także działanie lecznicze.

CZYTAJ

2017-06-01 | Dom

Boże Ciało 2017 nad morzem: Bałtyk czy Adriatyk?

Najwyższy czas zaplanować długi weekend Boże Ciało 2017 nad morzem. Jeżeli chcesz wyjechać w dobrej cenie, nie warto zwlekać ani chwili. Morza szum, ptaków śpiew... Tylko gdzie? Nad polskim morzem, czy może nad Adriatykiem?

CZYTAJ

2017-05-31 | Zdrowie

Elektrokoagulacja: zamykanie naczynek za darmo

Rozszerzone naczynka na twarzy to spory wizerunkowy kłopot. Trudno je zamaskować, a pozbycie się ich przy pomocy kosmetyków graniczy z cudem. Jeżeli decydujesz się na zabieg w salonie kosmetycznym, masz zwykle do wyboru 3 metody: IPL, laser i elektrokoagulację. Dziś dowiesz się jak za darmo wykonać zamykanie naczynek metodą elektrokoagulacji.

CZYTAJ

2017-05-30 | Uroda

Depilacja laserowa

Czy depilacja laserowa musi odstraszać ceną? Czy usuwanie owłosienia laserem jest bolesne? Jakie są przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej? Poznaj jedną z najskuteczniejszych technik usuwania zbędnego owłosienia.

CZYTAJ